Ciekawe

Gadżety kibica na Mistrzostwa Świata

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to doskonała okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną podczas oglądania zmagań polskiej drużyny pod wodzą kapitana Roberta Lewandowskiego. Na taką okazję warto zaopatrzyć się w specjalne gadżety kibica, by dopingować biało-czerwonym z klasą.

Ubrania kibica

Najpopularniejsze wśród kibiców są różne elementy garderoby w biało-czerwonych barwach i z napisem “POLSKA”, symbolem Orzełka czy nazwiskami ulubionych piłkarzy. Kibice najczęściej wybierają bluzy, koszulki z krótkim rękawem, czapki bejsbolowe i specjalne czapki kibica, na przykład z rogami. Klasycznym elementem wyposażenia kibica jest również szalik – w czasie transmisji sportowych to właśnie szaliki w odpowiednich barwach najczęściej widzimy w powietrzu. Teraz swoje wsparcie dla biało-czerwonych mogą manifestować nawet niemowlęta – bardzo oryginalnym i przy tym zabawnym prezentem dla młodych rodziców jest kibicowskie body dziecięce. Oczywiście większość elementów odzieży można spersonalizować, nadrukowując na nie swoje imię. To świetna pamiątka!

Co wziąć ze sobą na oglądanie meczu?

Nieważne, czy będziesz kibicował osobiście na trybunach Mistrzostw Świata w Rosji czy relację będziesz oglądał w domu, ze znajomymi na świeżym powietrzu, czy w ulubionym barze – gadżety kibica zawsze się przydadzą i nadają wydarzeniu odświętnej atmosfery. Na taką okazję możesz zaopatrzyć się w dmuchaną łapę, którą można wymachiwać w powietrzu, biało-czerwone flagi czy pompony. Kobiety również znajdą coś dla siebie – coraz popularniejsze stają się wianki ze sztucznych kwiatów w patriotycznych kolorach. Dodatkowo twarz można pomalować specjalnymi farbkami do skóry – daje to świetny efekt, a przy tym są one łatwe do zmycia.

Ogromny wybór gadżetów zapewnia sklep kibica reprezentacji Polski – każdy znajdzie coś, co najlepiej oddaje jego kibicowską duszę. Biało-czerwony szalik, koszulka, czapka czy kolory na twarzy – nieważne co wybierzesz, ważne, by okazać naszej drużynie wsparcie i pokazać, że Polacy to najlepsi kibice!

Share: