Dom i Wnętrze

Idealny wieczór w ogrodzie

Idealny wieczór w ogrodzie

Nie musimy wcale wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć niezwykłe chwile. Wystarczy odpowiednia aranżacja ogrodu, dzięki której stworzymy wspaniały klimat i w niepowtarzalny sposób spędzimy nasz czas. Wieczór w ogrodzie może być naprawdę niezwykły. Tak bardzo, że zapragniemy to powtarzać w nieskończoność. A pomoże nam w tym kilka pomysłowych rozwiązań.

Odpowiednie oświetlenie

Zadbajmy o to, żeby światło w naszym ogrodzie nie było nudne. Niech nie tylko spełnia swoją funkcję praktyczną, ale także romantyczną. Niech kreuje nocny wymiar ogrodu, otwierającego się szeroko na kontrasty światła i cienia. Pomogą nam w tym oryginalne lampy ogrodowe, przypominające często ciekawe dzieła sztuki. Okazuje się, że lampa sama w sobie także może zachwycać, komponując się doskonale z przyrodą w jej nocnej odsłonie.

Ogień wydobędzie urodę nocnego ogrodu

Delikatny płomień świec umieszczonych w stylowych świecznikach albo w lampionach zawieszonych na tarasie. Bliskość ognia w takim wymiarze sprzyja wieczornym rozmowom w ogrodzie. Elegancka kolacja przy świecach w sercu kwitnącego ogrodu – nawet w najlepszej restauracji tego nie dostaniemy.

Palenisko gazowe

Efektownym i jakże praktycznym pomysłem będzie też palenisko gazowe, które zaprezentuje się elegancko i stanie się centrum wieczornego przebywania w ogrodzie. Mamy do wyboru paleniska w różnym stylu. Na pewno wybierzemy coś, co pasuje do charakteru naszej przestrzeni.

Promienniki ogrodowe

Kiedy zrobi się chłodniej z pewnością promienniki do ogrodu pozwolą przedłużyć wieczór w nieskończoność. Dostarczą nam przyjemnego ciepła natychmiast po włączeniu. Dodatkowo stworzą też miły nastrój wieczorny i ładnie będą wyglądały. Przede wszystkim uzyskamy dzięki nim ten wspaniały kontrast chłodnego świata zewnętrznego i przytulnego zacisza tarasu czy patio.

Share: