Inwestycja w firmę

Dzisiaj żyjemy w czasach prężnie rozwijającego się biznesu. Coraz więcej przedsiębiorców otwiera swoje firmy, a już istniejące na rynku marki powiększają się. W efekcie nieraz spotykamy się z sytuacją, że na szybko powoływany jest w firmie zespół złożony z młodych pracowników albo takich, którzy się w ogóle nie znają.

Impreza integracyjna

Co możemy wówczas zrobić? Jednym z lepszych pomysłów jest wówczas impreza integracyjna. Dzięki niej nowy zespół będzie miał szansę pogadać, odkryć, jacy są poza pracą, czy też zobaczyć, że ich szefowie lub liderzy to też ludzie, którzy lubią się zabawić i pogadać.

Wróg imprezy – nuda

Czasem jednak to nie wystarczy. Otóż niestety wcale nie jest tak łatwo wygrać z największymi wrogami udanej imprezy : nudą i nieśmiałością. Młodsi członkowie zespołu boją się zagadać do wieloletnich pracowników, informatycy nie podchodzą do księgowych. W efekcie wszyscy się nudzą.

Atrakcja imprezy

Dlatego też dobrze jest zadbać o jakąś atrakcję, Taką, dzięki której wszyscy się poznają, przełamią pierwsze lody i wkrótce odkryją, jak wzajemnie mają wiele wspólnego ze sobą. Taką świetną atrakcją jest fotobudka!

Zabawa w fotobudce

Na czym polega świetność owej atrakcji? Otóż wyobraźmy sobie taką sytuację – po wstępnym powitaniu gości i jakimś daniu ustawiana jest fotobudka. Wewnątrz panuje klimat Disney’ a , można również zabrać odpowiednie akcesoria i w otoczeniu nowych znajomych zrobić sobie śmieszne zdjęcie, jako postacie z Disney’ a. Od razu zaczynają się komentarze, zabawne uwagi, uczestnicy imprezy przebierają się za nowe postacie. Pierwsze lody zostają przełamane.

Zamówienie fotobudki

Oczywiście fotobudka nie musi być urządzona w stylu Disney’ a. Możemy wybrać piratów, czarodziei, karnawał w Wenecji – ograniczeń nie ma. Jak zamówić taką fotobudkę? W tym celu należy znaleźć znajdującą się nieopodal nas, cieszącą się dobrymi opiniami firmę, która właśnie zajmuje się wynajmem fotobudek i umówić odpowiedni termin? A co z ceną fotobudki?

Fotobudka cena

Otóż tu czeka nas zdziwienie, ponieważ wchodząc w zakładkę “fotobudka cena ” jakiejkolwiek firmy odkrywamy dość szybko, że nie jest to droga atrakcja. Przede wszystkim – nie jest ona zależna od liczby uczestników imprezy. Jej cena zależy jedynie od tego, czy chcemy pamiątkowy film czy może album ze zdjęciami oraz na jaki czas wypożyczamy fotobudkę. Oczywiście nie jest to także atrakcja darmowa. Jednak warto podkreślić, że inwestycja w fotobudkę, jest już także inwestycją w ludzi. W końcu po to organizujemy imprezę, aby oni szybko się poznali, stworzyli zgrany zespół, co przełoży się na wysoką jakość pracy.

Źródło artykułu: https://smove.pl/

Share: