Ciekawe

Jakie elementy konieczne są do umeblowania pokoju nastolatka?

Pokój nastolatka musi spełniać kilka funkcji – przede wszystkim jest to sypialnia, w której dziecko może regenerować siły po aktywnym dniu. To także miejsce do nauki, rozrywki, przyjmowania gości. Jak połączyć ze sobą te wszystkie funkcje? Czy jest to w ogóle możliwe?
Tak – wszystko za sprawą odpowiednio dobranych mebli!

Meble dopasowane do nastolatka

Podstawą jest oczywiście określenie potrzeb dziecka – niezbędne w pokoju będzie łóżko, szafa lub komoda, wygodne biurko z fotelem. Szukając łózka musimy podjąć decyduję odnośnie tego, czy ma być ono meblem opartym na ramie czy też łóżkiem rozkładanym, które w ciągu dnia jest wygodną kanapą. Taki meble z pewnością pozwoli na zachowanie dużej ilości miejsca, jeśli pokój nie jest duży.

Istotna jest szafa lub komoda – obecnie znajdziemy te meble w każdym sklepie meblowym. My proponujemy ofertę sklepu alameble.pl, który stawia na nowoczesność i interesująca kolorystykę. W kolekcjach nie brakuje nowoczesnych mebli wykonanych z trwałych desek meblowych, pokrytych laminatami. Istotne jest, aby szafa czy komody były przede wszystkim pojemne. Dobrym rozwiązaniem są półki, w które włożyć można zamykane szuflady czy inne, dedykowane elementy.

Regały i szafki

Do przechowywania zbiorów, skarbów oraz podręczników szkolnych konieczne jest zapewnienie dziecku regałów i półek. W kolekcjach młodzieżowych nie brakuje tych elementów. Regały i witryny w różnorodnych rozmiarach pozwolą na umiejętne zapełnienie pomieszczenia, jednocześnie bez odbierania mu przestronności. Wiele oferowanych modeli posiada przeszkolone fronty. Całość uzupełni wygodne, dopasowane stylem biurko, które pozwoli na wygodne uczenie się. Biurko takie wyposażone jest z wiele przestronnych szuflad, odpowiednich do przechowywania przyborów szkolnych.

Share: