Ciekawe

Kuchnie na zamówienie – stwórz niepowtarzalny wystrój kuchni

Projektując dom trzeba zastanowić się czy chce się modną kuchnię otwartą na salon czy osobne pomieszczenie. Każdy z tych wyborów ma swoje plusy, a dopasowanie odpowiednich mebli kuchennych jest tu kluczem.

Kuchnie na zamówienie Warszawa – wybierz łączącą się z wystrojem salonu w stylu vintage

Jeśli salon urządzony jest w stylu klasycznym i wypełniony stylizowanymi drewnianymi meblami, to również kuchnię w przypadku otwartych przestrzeni trzeba do nich dopasować. Wybierając drewniane meble bukowe można liczyć na niezawodność i trwałość. W przypadku stylizowanych mebli w salonie można wybrać frezowane meble kuchenne, które będą idealnym dopełnieniem stylu vintage. Dobrym pomysłem będą również meble fornirowane, czyli z powłoką drewnianą o określonej grubości, naklejoną na fronty wykonane z płyty mdf. Fornir nie prezentuje się gorzej niż drewno, gdyż zachowany jest jego rysunek. Dlatego miłośnicy mebli drewnianych mogą z powodzeniem wykorzystać do urządzenia kuchni również meble z materiałów drewnopochodnych.

Kuchnie na zamówienie Warszawa – płyta laminowana czy fornirowana?

Płyta mdf wykorzystywana do produkcji mebli kuchennych na wymiar daje duże możliwości aranżacyjne. Można wykorzystać fronty laminowane bądź fornirowane. W pierwszym przypadku nie trzeba ograniczać się co do kolorystyki, gdyż paleta barw dla laminatu jest naprawdę szeroka.

Kuchnie na zamówienie Warszawa – meble na wysoki połysk

Do nowoczesnych aranżacji kuchni bardzo często i chętnie wybierane są meble kuchenne na wysoki połysk. Mogą być pokryte lakierem lub Folią PVC. W drugim przypadku trzeba wybierać te najlepszej jakości, aby po pewnym czasie eksploatacji nie okazało się, że folia łuszczy się pod wpływem wilgoci i pary wodnej. Większą pewność, że nic z frontami nie będzie się działo daje pokrycie frontów lakierem. Taka kuchnia doskonale komponuje się z płytkami gresowymi lub podłogą żywiczną, tworząc jednolite połączenie. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozjaśnić wnętrze i uczynić je bardziej w stylu glamour.

Kuchnie na zamówienie wykonywane są na określony wymiar. Jeśli ma to być tzw. kuchnia w zabudowie, koniecznie wszystko musi być wcześniej wymierzone, aby podczas montażu nie było żadnych przykrych niespodzianek. Ponadto należy dokładnie wymierzyć sprzęty kuchenne, które znajdą się w zabudowie. Taka kuchnia prezentuje się bardzo efektownie, niezależnie od struktury i materiału frontów meblowych. Kuchnie na zamówienie to oferta dla najbardziej wymagających i pozwala na użytkowanie przez długie lata.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kuchnie na zamówienie warszawa

Share: