Zdrowie i Uroda

Lakier hybrydowy – jak wybrać?

Manicure hybrydowy zdobywa obecnie coraz to więcej zwolenników. Czemu? Otóż przede wszystkim jest on najzwyczajniej w świecie bardzo trwały i odporny na wszelkie zniszczenia. Zalet jest naprawdę wiele. Jednak zawsze pojawia się problem – skoro jest to makijaż na aż kilka tygodni, to jaki wybrać lakier hybrydowy?

1) Manicure hybrydowy = trzy lakiery

Na początek trzeba powiedzieć, że manicure hybrydowy to w zasadzie nie jeden lakier hybrydowy, a trzy lakiery. Jak to? Otóż na początek musimy mieć odpowiednią bazę. Zabezpiecza ona naszą płytkę paznokcia przez zażółceniem oraz poprawia wytrzymałość całego manicure. Następnie jest właściwy lakier hybrydowy nadający barwę, a na koniec jeszcze idzie lakier wierzchni.

Jak wybrać te trzy lakiery? Przede wszystkim dobrze by było, aby były one z jednej firmy. W innym razie może niestety zdarzyć się, że nasz manicure będzie nieco mniej wytrzymały…

2) Wyraź siebie!

Następnie trzeba spojrzeć na to, jaką barwę będzie miał nasz kolor bazowy. Tutaj warto dobrać ją przede wszystkim do naszego temperamentu, charakteru. Wybierzmy zatem coś, co naprawdę odzwierciedla, kim się czujemy, barwę, którą naprawdę lubimy. Przy tym wszystkim nie zapominajmy o tym, że dzisiaj w modzie są przeróżne łączenia kolorów ze sobą.

Trzeba jeszcze jednak wziąć pod uwagę jedną rzecz podczas wybierania lakieru hybrydowego. Otóż jego barwa musi jednak być dostosowana do naszego życia codziennego. Nie może być tak, że pełniąc odpowiedzialną rolę w firmie zrobimy sobie różowe paznokcie w jednorożce.

3) Wzorki? Dlaczego by nie…

Ale właśnie – może nie jednorożce, ale czy nie można w jakiś ciekawy sposób ozdobić swoich paznokci? Oczywiście, że można! Popularne są dzisiaj różnego rodzaju wzroki na paznokciach. Możemy także postawić na bardziej klasyczny look i zastanowić się nad ozdobieniem tylko dwóch czy jednego paznokcia innym kolorem. Oczywiście ciekawą opcją jest również swego rodzaju przechodzenie koloru w inny na paznokciach.

Jeśli jednak ozdabiamy wzorkiem albo innym kolorem lakieru hybrydowego tylko jeden albo dwa paznokcie, to które z nich należy wybrać?Generalnie możliwych jest kilka połączeń. Może to być kciuk i palec serdeczny, sam palec serdeczny albo też palec serdeczny i wskazujący.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl

Share:
pergola http://medicalcom.pl/parasol-ogrodowy-o-licznych-punktach-regulacji/ Nowoczesne leżaki ogrodowe