Dom i Wnętrze

Oprawy sufitowe i plafony w ofercie oświetleniowej firmy Barokko.

Oprawy sufitowe i plafony w ofercie oświetleniowej firmy Barokko.

Oświetlenie – Barokko to szeroka gama rozmaitych opraw oświetleniowych. Mogą one mieć formę klasycznych plafonów, albo też nowoczesnych opraw sufitowych. Co pod tym względem może nam zaoferować firma Barokko?

Oprawy sufitowe

Jeśli chodzi o oprawy sufitowe, to w ofercie firmy mamy przede wszystkim do czynienia z klasycznymi reflektorami sufitowymi. Doskonale nadają się one do emisji tak zwanego światła punktowego, podkreślającego wybrany element przestrzeni naszego domu bądź mieszkania. Wspomniane oprawy mogą mieć formę pojedynczą, albo też – składać się z kilku elementów (przeważnie z trzech). Pod pewnymi względami przypominają one halogeny.

Oświetlenie – Barokko to również gustowne oprawy oświetleniowe stropowe. Są one przeznaczone głównie do nowoczesnych wnętrz, co sygnalizuje ich kształt i design. Każda z nich jest oparta na konstrukcji bryły prostej, co podkreśla ich minimalizm i prostotę konstrukcji.

Wśród dostępnych w ramach oświetlenia Barokko opraw, nie możemy zapomnieć o produktach podtynkowych. Można je z powodzeniem umieścić w tynku a następnie zaszpachlować. Uzyskany efekt będzie z pewnością ciekawszy niż w przypadku klasycznych opraw a przy okazji – zaoszczędzimy naprawdę bardzo dużo miejsca. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z niskimi pomieszczeniami.

Plafony Barokko

W ofercie oświetleniowej Barokko, bardzo dużą rolę odgrywają również plafony. Znajdziemy tu sporo projektów dopasowanych wyłącznie do nowoczesnych wnętrz. Jednak sam aspekt dekoracyjny to nie wszystko. Plafony z oferty Barokko charakteryzują się solidną konstrukcją i stosunkowo cienkim szkłem. Takie rozwiązanie pozwala na zminimalizowanie rozproszeń światła w obrębie plafonu.

Dostępne w ofercie sklepu Barokko plafony, są najczęściej oparte na prostych kształtach i bryłach. Zwykle mamy tu do czynienia z konstrukcjami owalnymi i prostopadłościennymi. Możemy również wybierać pomiędzy zróżnicowaną kolorystyką obudów. Jednym słowem – plafony dostępne w sklepie Barokko są co prawda stricte nowoczesne, ale – przy odpowiednim zaprojektowaniu wnętrza – doskonale sprawdzą się również w bardziej klasycznych wnętrzach.

Akcesoria

Oczywiście w ramach swojej oferty oświetleniowej Barokko udostępnia swoje plafony i oprawy sufitowe wraz z kompletem mocowań, dedykowanych właśnie dla tego typu opraw i źródeł światła. Dzięki temu mamy pewność, że wybierając produkty oświetleniowe Barokko, wybieramy tak naprawdę nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim trwałość na długie lata.

Sprawdź ofertę oświetlenia na stronie http://barokko.pl/pol_n_Oswietlenie-175.html

Share: