Dom i Wnętrze

Piękna sypialnia niskim kosztem

Piękna sypialnia niskim kosztem

Przyglądając się aranżacjom sypialni, które możemy podziwiać na łamach pism poświęconych dekoracji wnętrz albo na stronach internetowych, można odnieść wrażenie, że odwzorowanie wystroju we własnym pokoju pochłonie niebotyczne sumy. Czy na pewno stworzenie nastrojowej i modnej sypialni musi kosztować krocie? Niekoniecznie! Podpowiadamy, jak tanio urządzić sypialnię, która będzie wygodna i estetyczna.

Wygodnie nie znaczy drogo

Nowoczesne wnętrza już od jakiegoś czasu adaptowane są zgodnie z zasadą: mniej znaczy więcej. Aby stworzyć przytulne wnętrze, które zapewni zdrowy i spokojny sen, nie musisz kupować wyszukanych mebli. Pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle ciekawie, jeśli jedną ścianę wyeksponujesz farbą w kolorze kontrastującym z resztą ścian. Jeśli ściany są wytrzymałe, możesz wyłożyć jedną z nich betonem architektonicznym. Zamontowanie takiego dekoru nie wymaga szczególnych umiejętności ani nie jest kosztowne (wyjątkiem jest sytuacja, kiedy ściany wykonane są z cienkiej płyty kartonowo – gipsowej, którą trzeba wcześniej wzmocnić). Przy ozdobnej ścianie ustaw łóżko oraz proste szafki nocne. Powyżej łóżka, w załamaniu między ścianą a sufitem, warto zamontować listwy LED, które wprowadzą nastrojowy klimat sprzyjający wieczornemu wyciszeniu.

Sypialnia to idealne miejsce na dużą szafę. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz niedrogie modele, które doskonale zgrywają się z minimalistyczną, modną konwencją. Duże szafy zabudowujące całą ścianę pomieszczą wszystko, na co ciężko znaleźć odpowiednie miejsce – ręczniki, poszwy, odkurzacz, deskę do prasownia czy inne akcesoria. Wybierając model z dużym lustrem, optycznie dodasz pomieszczeniu kilku metrów kwadratowych.

Share: