Dom i Wnętrze

Rozkładana kanapa czy łóżko oparte na ramie?

Rozkładana kanapa czy łóżko oparte na ramie?

Współcześnie wybór konkretnego modelu łóżka może okazać się mocno problematyczny – olbrzymia ilość modeli dostępnych u producentów sprawia, że szybko stajemy się zdezorientowani. Wśród modeli z pewnością natkniemy się zarówno na łóżka rozkładane, jak i oparte na ramie. Które okażą się strzałem w dziesiątkę? Oto krótkie porównanie!

Łóżka rozkładane – komfort w dzień i w nocy!


Utarło się, że rozkładane kanapy kojarzone są z mieszkaniami blokowymi, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Obecnie kanapy takie chętnie wykorzystywane są również w pokojach dziecięcych. Współcześnie mebel ten wraca do łask – wszystko z powodu faktu, że w ciągu dnia zamienia się w wygodne miejsce do wypoczynku. Producenci dokładają wszelkich starań, aby kanapy rozkładane były eleganckie, nowoczesne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Z pewnością jedną z ich zalet są ich niskie ceny. Musimy jednak liczyć się z nie zawsze wysoką odpornością na uszkodzenia, odkształcenia.

A może łóżko oparte na ramie?


Klasyczne łóżka na ramie wybierane są przede wszystkim do dużych sypialni, my przypominamy jednak, że wiele z takich modeli jest jednoosobowych i świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Producenci tacy jak visby.pl mogą zaoferować nam łóżka drewniane wykonane z drewna sosnowego, bukowego, dębowego, dodatkowo pokrytego bejcami czy lakierem. Rama taka jest odporna na odkształcenia, na dług czas zachowuje swój elegancki wygląd.

Share:
sitodruk ortodoncja katowice