Ciekawe

Ucz się nowocześnie… i bez wychodzenia z domu!

Ucz się nowocześnie… i bez wychodzenia z domu!

Współcześnie istnieje wiele metod na to, aby podnosić swoje umiejętności i rozwijać zainteresowania. Nie musimy już szukać specjalistycznych szkoleń w placówkach kształcenia ustawicznego czy prosić szefa o wykupienie drogich kursów. Wystarczy zainteresować się tematem nowoczesnych platform internetowych. W Polsce działa ich kilka – warto poświęcić im nieco uwagi!

Platforma internetowa – co może nam dać?

Platformy e-learningowe to miejsce, gdzie gromadzone są materiały szkoleniowe dotyczące konkretnych zagadnień. Większość platform skupia się wokół tematów związanych z IT i nowoczesnymi programami komputerowymi. Założenie jest proste: aby ułatwić sobie stawianie pierwszych kroków w programach takich jak Revit, Sketchup czy Photoshop możemy skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów i tworzonych przez nich materiałów wideo. Do najchętniej wybieranych szkoleń zalicza się materiały poświęcone programowi Inventor – cgwisdom.pl/kursy-wideo/inventor.
Platformy udostępnione są dla wszystkich, zarejestrowanych użytkowników. Konieczne jest podanie swojego adresu email oraz danych kontaktowych. Dopiero o weryfikacji konta możliwe jest pełne korzystanie z serwisu.

Jak kupować interesujące nas materiały?

Aby skorzystać z interesujących nas materiałów wideo konieczne jest dodanie produktu do wirtualnego koszyka. Kolejno musimy uiścić opłatę za produkty, a wraz z zaksięgowaniem wpłaty video zostanie przypisane do naszego konta. Z pewnością ułatwieniem jest fakt, że materiały są nam oddawane bezterminowo – możemy zapoznać się z nimi w dogodnym dla nas czasie. To z pewnością spore udogodnienie. Dodatkowo, aby skorzystać z oferowanej nam wiedzy nie musimy wychodzić z domu – to spora oszczędność naszego prywatnego czasu!

Share:
nowoczesne meble na taras Nowoczesne meble z aluminium huśtawki ogrodowe metalowe