Dom i Wnętrze

Wykorzystaj lampy solarne zewnętrzne w ogrodzie!

Jak stworzyć wyjątkową aranżację w ogrodzie, aby miejsce to było idealną przestrzenią wypoczynkową? Poza wygodnymi meblami ogrodowymi warto zadbać o odpowiednie oświetlenie – jedną z ciekawszych propozycji są lampy solarne zewnętrzne, które oświetlą ścieżki i nadadzą miejscu wypoczynkowemu wyjątkowego klimatu.

Jak skonstruowane są lampy solarne zewnętrzne?

Lampy solarne zewnętrze to doskonały pomysł na rozświetlenie ogrodu czy tarasu oraz urozmaicenie przestrzeni – lampy projektowane są w taki sposób, aby były odporne na zmienne warunki atmosferyczne i ścieranie. Projektanci postawili na trwałe tworzywa: stelaż to malowane proszkowo aluminium, zabezpieczone przed wilgocią czy korozją. Aluminium zapewnia niską wagę produktu, przez co lampy solarne zewnętrzne możemy bez trudu podnosić czy przenosić. System lampy solarnej pozwala na świecenie w trzech trybach – sami decydujemy o tym, jak jasno świeci lampa i tworzymy wyjątkowy klimat na tarasu czy w ogrodzie, zależny od naszych potrzeb. Lampy solarne zewnętrznemogą być ustawione blisko stoły czy kompletu wypoczynkowego, jak również stanowić element dekoracyjny przy ścieżkach, pozwalając na bezpieczne poruszanie się po ogrodzie po zmroku. Jak ładowane są lampy solarne? Możemy ładować je poprzez kable USB, jak również korzystać z energii słonecznej. To niezwykle ekologiczne rozwiązanie!

Gdzie kupić lampy solarne zewnętrzne?

Gdzie znajdziemy lampy solarne zewnętrzne? Warto sprawdzić meble ogrodowe outlet – producenci i sklepy proponują nam meble i dodatki powystawowe lub też z zeszłorocznych kolekcji w bardzo atrakcyjnych cenach! Lampy warto obejrzeć z bliska i zadecydować, który model wpisze się w naszą przestrzeń ogrodową czy tarasową. Lampy dostępne są w szerokiej gamie kolorów!

 

 

Share: