Dom i Wnętrze

Znajdź przyjemność w odpoczynku w ogrodzie

Aby zregenerować siły i odpocząć po trudnym dniu nie musimy szukać spokoju w parkach czy lasach. Dysponując niewielkim tarasem czy ogrodem bez trudu zaaranżujemy przestrzeń idealną do wiosennego i letniego odpoczynku. Szukając odpowiednich mebli warto wziąć pod uwagę minimalistyczne kolekcje ogrodowe, które przyciągają wzrok wspaniałym designem, ale także odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Jaki zestaw wybrać, aby zapewnić sobie komfort w ogrodzie?

W poszukiwaniu inspiracji na piękny taras i ogród

Gdzie szukać inspiracji na nasze miejsce wypoczynkowe? Z pewnością dobrym kierunkiem jest zapoznanie się z propozycjami topowych projektantów i designerów, którzy swoje prace publikują na łamach magazynów wnętrzarskich. Innym rozwiązaniem może być szukanie inspiracji w sieci – tam jednak często brak źródeł i nazw konkretnych mebli. Prostym sposobem na stworzenie pięknego balkonu czy tarasu jest wykorzystanie gotowych propozycji topowych producentów, które w pewnością przypadną nam do gustu. Dużym zainteresowaniem cieszą się meble modułowe, których elementy można łączyć ze sobą, tworząc obszerną sofę.

Minimalistyczne meble ogrodowe

Wśród wielu trendów minimalistyczne meble ogrodowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Proste linie, piękny design i wysoka funkcjonalność to tylko niektóre z zalet takich mebli. Producenci korzystają z wieloletniego doświadczenia, aby stworzyć nietuzinkowe komplety, dopasowane do potrzeb wielu odbiorców. Nowoczesne kolekcje mebli ogrodowych tworzone są z wysokiej jakości tworzyw: antykorozyjne, aluminiowe stelaże są lekkie i odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Poduszki i siedziska tapicerowane są tkaninami o hydrofobowej strukturze. Oznacza to, że nie chłoną one brudu ani wilgoci.

Share:
energoefekt.com.pl http://dylanferrandis.com/jakie-oswietlenie-ogrodowe-solarne-okaze-sie-najlepsze/ calganx.net