Dom i Wnętrze

Ciekawe i oryginalne łazienki

Z roku na rok nasze gusta stają się jeszcze bardziej wymagające. Nic więc dziwnego, że w swoich domach chcemy mieć oryginalne łazienki, którymi potem będziemy chcieli pochwalić się przed swoimi znajomymi.

Naturalne, oryginalne łazienki

Dobrym pomysłem na oryginale łazienki jest zastosowanie naturalnych motywów. Nie chodzi tutaj jednak o drewno. Co Wy na łazienkę w maki? Czerwony kolor razem z czarnymi akcentami będzie bardzo ciekawie wyglądał w łazience – zarówno w małym, jak również w dużym pomieszczeniu. Umywalka z ceramiki w czerwonym kolorze (tak, takie również dostępne są na rynku) z czarnymi liniami wokół odpływu. Dodatkowo czarne płytki na ścianach z czerwonymi przebiciami. Idealnym uzupełnieniem tego będą meble łazienkowe w takiej samej tonacji kolorystycznej. Koniecznością jest duże lustro nad umywalką, które nie będzie mieć oprawy.

Etno łazienki

Oryginalne łazienki w stylu etno to bardzo ciekawe wyzwanie dla najbardziej wymagających osób. Styl afrykański jest czymś unikalnym i rzadko spotykanym. Może jednak pokazać nasze przywiązanie do natury. Jakie kolory dominują w takiej łazience? Przede wszystkim brąz, zieleń, grafit a nawet czerwień. Lustro można umieścić w grubej, drewnianej oprawie w ciemnym kolorze. Do tego dodatki w postaci egzotycznych, afrykańskich ozdób. Naturalnym i bardzo ciekawym akcentem będą umywalki wykonane z kamienia w kolorze grafitowym. Meble łazienkowe również muszą być wykonane w ciemnym kolorze z solidnego drewna zabezpieczonego przed wilgocią. 

Share:
https://carnivorous-plants.pl/szezlong-ogrodowy-nietuzinkowy-mebel-na-taras-i-do-ogrodu/ https://poznajauditt.pl/proste-i-pozywne-dania-ktory-przygotujemy-w-krotkim-czasie/ https://redturtlemusic.com/rozwod-i-podzial-majatku-czy-adwokat-okaze-sie-pomocny/