Dom i Wnętrze

Innowacyjne rozwiązania w ogrodzie

Miejsce wypoczynkowe w ogrodzie to najlepsza przestrzeń na relaks – nie musimy planować wczasów poza domem, wszystko mamy w zasięgu ręki! Jakie produkty wybrać, aby stworzyć funkcjonalną i komfortową przestrzeń? Oto kilka podpowiedzi!

Meble – jakie wybrać?

Wybór mebli outdoorowych jest olbrzymi, co widać po ofercie topowych producentów. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się meble technorattanowe, jak również nowoczesne meble modułowe. W przypadku tych ostatnich elementy kolekcji mogą być użytkowane osobno lub też łączone ze sobą, tworzą obszerną sofę narożną. Obecnie meble ogrodowe dedykowane są zarówno do obszernych tarasów i ogrodów, jak i na niewielkie balkony – każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Parasol – ochrona przed silnym promieniowaniem UV

Aby wypoczywać bezpiecznie we własnym ogrodzie koniecznie pomyślmy o zakupie parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole zaskakują nas przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi, jak również świetnym wykonaniem. Producenci skupiają się przede wszystkim na trwałości: stelaże wykonywane są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Dzięki temu zagwarantowana jest trwałość i odporność na rdzę. Stelaż parasola osadzany jest na ruchomej stopie – dzięki temu parasol może być rotowany wokół własnej osi.

O komfort użytkowników dba czasza – jest ona wykonana z tkaniny poliestrowej o gęstym splocie. Warstwa poliuretanu sprawia, że czasza zabezpieczona jest przed wilgocią, promieniowaniem słonecznym i wnikaniem kurzu. Parasol ogrodowy kwadratowy może posiadać czaszę o boku długości nawet 4 metrów. Tak duża powierzchnia czaszy sprawia, że bez trudu zacienimy cały obszar miejsca wypoczynkowego. Czasze mogą być odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, przez co w prosty sposób możliwe jest dopasowanie kąta padania cienia.

 

Share:
https://puneonlinemall.com/jakie-garnki-do-indukcji-wybrac-do-wlasnej-kuchni/ https://arenahp.com/odznaka-jezdze-konno-najwazniejsze-informacje/ https://holard.net/homologacja-butli-lpg-sposob-na-niemale-oszczednosci/