Dom i Wnętrze

Kanapa ogrodowa na tarasie – warto?

Kanapa ogrodowa na tarasie – warto?

Coraz większa rzesza miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu rezygnuje z klasycznych kompletów ogrodowych na rzecz imponujących kanap. Czy tego typu wyposażenie sprawdzi się w wymagającym, ogrodowym środowisku? Sprawdź nasze rady!

Meble wypoczynkowe na taras – wyższy poziom relaksu

Katalogi wysokiej klasy producentów wyposażenia outdoorowego wypełnione są stylowymi sofami, fotelami i narożnikami o modułowej budowie. Mimo tego, że jeszcze do niedawna tylko nieliczni śmiałkowie odważyliby się postawić na tarasowych deskach jasne, tapicerowane meble, to dzisiaj tego typu wyposażenie cieszy się ogromną popularnością. Zmiany w podejściu do aranżacji zewnętrznych przestrzeni spowodowane są pojawianiem się na rynku mebli zbudowanych z materiałów, które za nic mają sobie promieniowanie UV, wilgoć i skrajne temperatury. Meble wypoczynkowe na taras zbudowane z technorattanu albo aluminium wyposażone są przeważnie w poduszki i siedziska impregnowane teflonem, który nie chłonie wody ani zanieczyszczeń.
Nowoczesne kanapy ogrodowe sprawiają, że nawet niewielki ogród staje się komfortowym centrum letniego relaksu. Na szczególną uwagę zasługują modele składające się z modułów, które możemy dowolnie ze sobą zestawiać oraz zgrabne sofy wyposażone w składany daszek zapewniający kojący cień.

Stwórz kompozycję ze smakiem

Kolejną zaletą sof, foteli czy narożników ogrodowych jest ich zachwycająca estetyka. Wyposażając swój taras czy balkon właśnie w tapicerowane meble, możesz stworzyć tuż za progiem domu cieszącą oczy przestrzeń współgrającą z najświeższymi trendami w designie. Aby uzyskać optymalny, modny efekt, wybierz do swojego ogrodu model o minimalistycznej linii i szlachetnej, jasnej kolorystyce.

Share:
https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/