Dom i Wnętrze

Nowoczesne stoły do jadalni – co jest teraz na topie?

Nowoczesne stoły do jadalni – co jest teraz na topie?

Porządny stół to podstawa aranżacji każdej jadalni lub kuchni. Stół i krzesła nie są zwyczajnymi meblami, ale bijącym sercem każdego domu. To właśnie stół jednoczy wszystkich domowników podczas ważnych i mniej istotnych uroczystości, to przy nim delektujemy się popołudniową filiżanką kawy z bliską osobą i rozmawiamy o swoich troskach i radościach podczas kolacji. Jaki stół będzie wiernym towarzyszem rodzinnego życia i piękną dekoracją przestrzeni? Sprawdź!

Mat i połysk – nowoczesne stoły do jadalni w stylu glamour

Producenci mebli proponują nowoczesne stoły do jadalni, które prezentują się wyjątkowo elegancko. Każdemu miłośnikowi wysokiego połysku z pewnością przypadną do gustu proste stoły o niemal lustrzanej, połyskującej powierzchni. Ciekawym pomysłem na stworzenie niebanalnej kompozycji jest połączenie blatu o wysokim połysku z krzesłami obitymi tapicerką z weluru – materiały o skrajnie różnym wykończeniu prezentują się w duecie wyjątkowo atrakcyjnie!

Skandynawski misz-masz

Hitem lansowanym przez designerów jest w ostatnim czasie łączenie ze sobą pozornie niepasujących do siebie kształtów, kolorów i faktur. Jednak w tym szaleństwie jest metoda! Jeśli cenisz luźne podejście do mody i chcesz nadać swojej przestrzeni nieco artystycznego rysu, stwórz własną, niepowtarzalną kompozycję. Okrągły, skandynawski stół z białym blatem będzie stonowaną bazą zestawu. Wokół blatu ustaw kilka lekkich foteli lub krzeseł obitych wzorzystymi tapicerkami w różnych kolorach i wzorach. Pamiętaj jednak, że wszystkie krzesła muszą mieć jakiś element wspólny – łączenie ze sobą retro foteli z industrialnymi siedziskami nie przyniesie zadowalającego efektu.

Gotowe zestawienie

W wielu nowoczesnych mieszkaniach granice między poszczególnymi pokojami zacierają się, a codzienne życie rozgrywa się w otwartej przestrzeni. Pewnym sposobem na stworzenie spójnej kompozycji jest wybranie całego kompletu mebli. Meble Wójcik oferują ciekawe kolekcje pokojowe, w skład których wchodzą również stylowe zestawy składające się z dużych stołów i krzeseł zaprojektowanych w różnorodnej stylistyce.

Share:
https://e-szczawnica.org/co-to-sa-zdrowe-tluszcze-dlaczego-sa-wazne-dla-zdrowia-i-pieknej-cery/ zobacz wiecje zobacz wiecje