Dom i Wnętrze

Tanie i dobre meble kuchenne

Meble kuchenne nie muszą należeć do drogich egzemplarzy. Nie każdego stać bowiem na zamówienie takich zestawów meblowych pod indywidualny wymiar. Są jednak takie sposoby, dzięki czemu na pewno uda nam się funkcjonalnie i estetycznie urządzić kuchnię i przy tym nie zbankrutować do końca.

Stare – nowe meble kuchenne

Warte uwagi meble kuchenne znaleźć można na targu staroci lub nawet w piwnicach naszych dziadków lub innych członków rodziny. Warto zaglądać do takich miejsc, ponieważ wystarczy tylko kilka zwykłych szafek kuchennych w różnych rozmiarach, które samodzielnie odnowimy. Przydać nam się może specjalna farba do drewna, fornir do oklejania i takie meble zyskają zupełnie inne oblicze. W internecie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na to, jak takie meble można ciekawie i starannie odnowić. Dodatkowo mogą nam się również przydać kosze rattanowe, gdzie także z powodzeniem w kuchni można przechowywać różne rzeczy. 

Meble z dobrych materiałów

W dobie DIY, czyli czasów zrób to sam, bardzo popularne są meble kuchenne stworzone z cegieł i płyt g-k. Cegły można zastąpić nawet bloczkami betonowymi. Jak się okazuje tworzenie mebli z takich materiałów jest łatwe i każdy z nas przy odrobinie chęci będzie mógł śmiało podjąć się takiego zadania. Przy czym należy jednak pamiętać, że taka kuchnia wymaga solidnego i bardzo dokładnego rozplanowania wszystkiego. Meble stworzone z takich materiałów pozwalają, w szczególności osobom z głową pełną pomysłów, na stworzenie najróżniejszych stylizacji kuchennych. 

Share:
Hoker do kuchni z oparciem https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/