Ciekawe

Tegoroczne wczasy – nad polskim morze, za granicą czy w tropikach?

Tegoroczne wczasy – nad polskim morze, za granicą czy w tropikach?

Wybór kierunku wakacyjnego wyjazdu nie jest prosty – biura podróży oferują nam teraz tyle ciekawych ofert, że zdecydowanie się na konkretny jest naprawdę trudne. Najczęściej pojawiające się propozycje to Bułgaria, Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Tunezja, Turcja czy Egipt. Nie brak jednak osób zainteresowanych wczasami nad polskim morzem!

Samodzielne organizowanie wczasów

Pomimo niewielkiej ilości wolnego czasu wiele osób decyduje się na samodzielne zorganizowanie wczasów – zasadniczo wystarczy jedynie wybrać odpowiednie miejsce, termin i rozpocząć telefony w celu znalezienia noclegu. Oczywiście zamiast telefonowania możliwe jest również wysyłanie e-maili z zapytaniami odnośnie możliwości noclegu – to znacznie szybsza metoda! Polskie morze ma wielu zwolenników – przede wszystkim są to rodziny z małymi dziećmi.

A może za granicą?

Jeśli nie mamy czasu n a samodzielnie organizowanie wyjazdu i pragniemy spędzić urlop z dala od Polski świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy biura podróży. Obecnie oferują one wiele interesujących propozycji, szczególnie dotyczących europejskich kurortów w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji czy Grecji. Podczas takich wczasów możliwe jest zarówno odpoczywanie na pięknych plażach, jak i uczestniczenie w licznych wycieczkach fakultatywnych. Turyści pragnący zwiedzać samotnie również mają taką możliwość- w kurortach nie brakuje wypożyczalni samochodów, skuterów, rowerów.

Wczasy w tropikach

Coraz więcej turystów decyduje się na spędzenie niezapomnianych wczasów w tropikach. Najczęściej wybierane są Dominikana, Seszele, Kuba. Biura podróży oferują nie tylko zakwaterowanie w luksusowych hotelach, ale także wyżywienie, opiekę pilota, ubezpieczenie turystyczne. Wiele osób pyta o atrakcje turystyczne na Dominikanie, Seszelach – pracownicy biur podróży chętnie odpowiadają na te pytania oferując ciekawe wycieczki.

Share: