Dom i Wnętrze

Wakacje we własnym ogrodzie

Wakacje we własnym ogrodzie

Wyjazdy wakacyjne bywają niezwykle atrakcyjne i przyjemne. Ale nie zawsze znajdujemy na nie czas. Zawsze natomiast znajdziemy chociaż pół godziny na to, żeby pobyć w ogrodzie. On też może prezentować się bardzo wakacyjnie, gwarantując nam doznania w słonecznym stylu. Wystarczy tylko koncepcja i świetna organizacja letniej wizji ogrodowej.

Fantastycznie i słonecznie

Na pewno warto zorganizować słoneczną strefę. Najlepiej przy basenie albo w pobliżu ogrodowego jacuzzi. Gdzie umieścimy duży parasol ogrodowy, leżaki i leżanki. Przyda się stolik, na którym postawimy napoje czy lody. Może technorattanowy albo aluminiowy?
Dobrym rozwiązaniem jest też wielki baldachim ogrodowy. Posługując się nim, stworzymy miejsce do rekreacji w dowolnym fragmencie ogrodu. Zorganizujemy pod nim także ogrodowe przyjęcie, pełne niespodzianek i atrakcji.

Wyciszająco w cieniu drzew

Warto także wykorzystać drzewa, które zapewnią nam podczas upałów przyjemny cień. To najlepsze miejsce do tego, żeby umieścić fotel wiszący do ogrodu. Nadaje się do postawienia na przykład bezpośrednio na tarasie albo do zawieszenia. W tej drugiej wersji wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Szczególnie, gdy powiesimy go na drzewie. Fundujemy sobie powrót do czasów dzieciństwa.

Na patio w śródziemnomorskim stylu

Wakacje w ogrodzie mogą obfitować w wielorakie przyjemności. Przyjęcie w śródziemnomorskim stylu? Dlaczego nie? Poczujemy ten klimat na efektownym patio, na którym ustawimy technorattanowe meble ogrodowe Oltre. Coś wspaniałego.
Technorattanowe meble zaskakują wielością wzorów, co sprzyja rozmaitym stylizacjom. Są eleganckie i zarazem praktyczne. Dlatego tak chętnie sięgają po nie duże rodziny czy właściciele restauracji, hoteli, pubów.

Share:
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ Hoker do kuchni z oparciem