Ciekawe

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa w dzisiejszych czasach stała się popularna. Jest to związane z licznymi zaletami, jakimi charakteryzuje się określona metoda.

Skuteczność

Podstawową zaletą depilacji laserowej, jest jej skuteczność. Wiąże się to z faktem, że laser wykorzystywany w niniejszym zabiegu usuwa włoski podskórnie, a nie tylko z wierzchu. Dlatego też, po dokładnym wykonaniu zabiegu, na skórze nie pozostają żadne widoczne włoski. Dokładność tej metody znacznie przewyższa inne aktualnie proponowane. Włoski są wypalane przez laser i dlatego nie ma możliwości przeoczenia któregokolwiek. Oczywiście skuteczność jest gwarantowana, o ile depilacja laserowa jest wykonywana przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje do tego.

Trwałość

Niepodważalną zaletą wyróżniającą depilacje laserową spośród pozostałych metod dostępnych na rynku, jest trwałość. Raz usunięte włoski nie odrastają przez kilka miesięcy, a w przypadku niektórych osób nawet przez kilka lat. Depilacje wykonywane za pomocą innych metod mają trwałość maksymalnie do czterech miesięcy. Żaden zabieg nie daje takich efektów. Oczywiście aby uzyskać efekt takiej trwałości, konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów na określonej części ciała. Patrząc jednak na trwałość metody, warto się na to zdecydować.

Bezbolesna metoda

Bardzo ważne jest również to, że depilacja laserowa jest zabiegiem niemalże bezbolesnym. Osoby, które się mu poddały porównują odczuwalny ból do ugryzienia komara, a niektórzy nie czują zupełnie nic. Pozostałe metody dające długotrwałe efekty są po prostu bolesne i tym samym nieprzyjemne. Dla przykładu depilacja woskiem, albo pastą cukrową jest bardzo nieprzyjemna i tym samym bolesna, a przy tym nie daje tak dobrych i trwałych efektów, jak wykonany zabieg depilacji laserowej w profesjonalnej klinice.

Brak skutków ubocznych

Niezwykle ważne jest równie to, że jeżeli pacjent poddający się zabiegowi stosuje się do wskazań osoby wykonującej zabieg, to skutki uboczne nie występują. Oczywiście mowa tutaj o zabiegach przeprowadzonych prawidłowo, przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Jedyną odczuwalną wadą przez pacjentów jest to, iż po wykonaniu zabiegu, nie można przez pierwszy tydzień opalać miejsc, na których włoski były usuwane laserowo, czy kąpać się w basenie. Jeżeli ktoś się do tego nie zastosuje, wtedy mogą wystąpić skutki uboczne zabiegu, jednak będące winą tylko i wyłącznie pacjenta, a nie wynikające z wadliwości tej metody.

Share:
Nowoczesna metalowa półka na buty do przedpokoju https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ thtexaswish.org