Jeśli odkrywanie chmur to Twój sposób na oderwanie się od codziennego życia, kurs spadochronowy jest wprost stworzony dla Ciebie. Przebywanie wśród chmur to nie tylko niesamowite emocje, to również zdjęcia i filmy, jakie wykonać możemy podczas skoku. To z pewnością nietypowa pamiątka, która pozwoli nam zachować nasze wspaniałe wspomnienia na dłużej.

Skok spadochronowy

Ostatnio dużą popularnością cieszy się wykupywanie skoku spadochronowego w formie prezentu dla bliskich nam osób. Jest to bardzo nietypowa niespodzianka, którą z pewnością odważą się wykorzystać tylko nieliczne osoby. Jeśli jednak wolimy wykonywać skoki ze spadochronem samodzielnie, musimy uzyskać licencję i uprawnienia do ich wykonywania. W tym celu idealnie sprawdzi się kurs AFF i MINI AFF, dzięki któremu nabędziemy wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.

Szkolenia przygotowujące do skoków

Istnieją dwa warianty szkoleń, które przygotują nas do kursu spadochronowego. Jeden z nich oferuje przeszkolenie, dzięki któremu klient będzie mógł samodzielnie wykonywać skoki ze spadochronem. Z kolei drugi wariant przeznaczony jest dla osób, które pragną otrzymać licencję, jak i międzynarodowe uprawnienia do wykonywania samodzielnych skoków. Minimalny wiek, który pozwala na rozpoczęcie kursu to 16 lat, jednak w tym wypadku dziecko będzie potrzebowało zgody rodziców na rozpoczęcie kursu spadochronowego.

Doświadczeni instruktorzy

Podczas wybierania firmy, która będzie prowadziła nasz kurs spadochronowy powinniśmy wpierw zastanowić się, która z nich posiada najlepiej wykwalifikowanych instruktorów i najlepsze opinie w internecie. Wszelkie ćwiczenia powinny odbywać się w towarzystwie instruktorów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Korygują oni naszą sylwetkę podczas lotu i kontrolują, czy wszystko przebiega odpowiednio, ucząc nas przy tym części praktycznej kursu. Wiele firm oferuje również próbny kurs, który pozwoli niepewnym osobom podjąć ostateczną decyzję i ewentualnie kontynuować ich kurs spadochronowy. Każdy skok, jakiego się podejmiemy jest dodatkowo nagrywany przez instruktora a następnie szczegółowo omawiany, co pozwala wyeliminować popełniane przez nas błędy i dojść do perfekcji o wiele szybciej.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami ze Strefy Silesia

Share:
apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice