Domy drewniane, nazywane również domami przyszłości, to świetne konstrukcje budowlane, które pozwalają na zamieszkanie w nich przez cały rok. Cechujące się świetną izolacją cieplną są tanimi konstrukcjami budowlanymi przyjaznymi naturze.

mawit.com.pl – od projektu po montaż

W Polsce nie ma wielu ekip znających prawidłowe standardy techniki szkieletowej będącymi jednymi z najbardziej wymagających. Do nielicznego grona prawdziwych fachowców zalicza się firma mawit.com.pl, która od 2000 roku zachęca do współpracy. Korzystając z ich usług możemy być pewni otrzymania najlepszego projektu technicznego, który zostanie zrealizowany przez solidną ekipę. Marzenia o domu drewnianym mogą zostać zrealizowane szybciej niż jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić. Wystarczy tylko zatrudnić prawdziwych fachowców, którzy zapewniają płynną realizację każdej inwestycji.

Warianty sprzedaży

W ofercie firmy Mavit znaleźć można dwa główne warianty sprzedaży domów drewnianych. Pierwszy wariant to stan surowy zamknięty obejmujący wykonanie fundamentów (jedyne prace “mokre” na placu budowy), wykonanie szkieletu domu drewnianego, dachu oraz położenie tarasu. Stan deweloperski obejmuje wymienione wcześniej prace. Dodatkowo można również liczyć na wykonanie ścian wewnętrznych, montaż ogrzewania podłogowego na parterze, montaż gniazdek, montaż 2 warstwy płyty OSB 18mm na stropie z dylatacją, malowanie ścian i wielu innych prac, dzięki którym w krótkim czasie będzie można wprowadzić się do gotowego domu do zamieszkania. 

Share: