Co jakiś czas słyszymy o nowych odkryciach z rynku kosmetycznego. Kremy, które zastępują laser, usuwają zmarszczki po kilku użyciach czy niwelują cellulit. Oczywiście, wszelkie tego typu fantastyczne doniesienia należy traktować z pewną dozą rezerwy. Żaden krem nie zastąpił jeszcze chirurgii plastycznej, co nie zmienia faktu, że na rynku jest coraz więcej innowacyjnych, sprytnych kosmetyków, które ułatwiają życie bardzo wielu kobietom. Jakie to kosmetyki i kiedy warto z nich skorzystać?

Lakier hybrydowy

Jeszcze do niedawna manicure hybrydowy był tylko drogą usługą wykonywaną w salonie kosmetycznym. Nie do pomyślenia wydawał się fakt, że kolor na paznokciach będzie utrzymywał się nawet kilka tygodni po jego nałożeniu.
Dzisiaj zestawy do tego typu manicure nie są już drogie i każdy może taki nabyć, a następnie robić hybrydę w domu. Są do tego potrzebne elementy takie jak baza, utwardzacz, lakier hybrydowy i lampa UV.

Lakier winylowy

Obecnie nowością na rynku kosmetycznym jest raczej lakier winylowy. Po pomalowaniu nim paznokci, efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni. Brzmi niemalże tak samo jak opis manicure hybrydowego. Między tymi lakierami istnieje jednak bardzo ważna różnica.
Lakier hybrydowy twardnieje i utrzymuje się na paznokciach tak długo dzięki temu, że jest naświetlany lampą UV. Natomiast lakier winylowy nie potrzebuje takiej lampy. Utwardza się go pod wpływem zwykłego światła, a efekt utrzymuje się podobnie długo. Jest to więc jeszcze nowocześniejsza technologia.

Krem BB

Podkłady maskujące potrafią ukryć pewne niedoskonałości cery: pryszcze, krostki, zaczerwienienia. Mają jednak również także wadę – bardzo często wysuszają skórę, powodując kolejne problemy z jej kondycją. Działa więc w ten sposób swego rodzaju błędne koło.
Rozwiązaniem może być krem BB. Te nowoczesne kosmetyki łączą ze sobą kryjący podkład i krem nawilżający. Cera więc nie jest wysuszona, a jednocześnie niedoskonałości skóry skutecznie zamaskowane. To więc świetne, kompromisowe rozwiązanie dla tych kobiet, którym zależy na dobrej kondycji swojej cery, a jednocześnie chciałyby ukryć to i owo.

Krem CC

Każdy, kto zmagał się z cerą naczyniową lub zaczerwieniami skóry wie, jakie jest to kłopotliwe i krępujące. Często czerwone miejsca stają się bardziej intensywne pod wpływem dużych emocji, wysiłku czy zażenowania. Zwykły podkład czasem sobie z nimi nie radzi.
Rozwiązaniem jest natomiast krem CC. Posiada on specjalny zielony pigment, który pozwala zamaskować czerwone miejsca na twarzy.

Lakiery do paznokci najlepszych marek znajdziesz na stronie SEOL-Cosmetics

Share:
https://my-place.pl/jak-poprawnie-wykonac-zdjecia-do-autocasco/ https://amata-us.org/wybieramy-okna-do-salonu/ https://mebledosypialni.info.pl/jak-zmienic-zwykla-sypialnie-w-niebanalne-wnetrze/