Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

Filtrowanie wody jest bardzo ekologiczną i ekonomiczną czynnością, którą wykonuje coraz większa liczba osób. Jest to bardzo dobre wykorzystanie taniej wody kranowej, której wcale nie trzeba przegotowywać aby była zdatna do picia. Woda kranowa jest przebadana mikrobiologicznie więc nie ma bakterii i drobnoustrojów zagrażających zdrowiu człowieka. Mimo wszystko dalej wiele osób nie chce jej pić. Jest to związane z jej często słabym smakiem i nieprzyjemnym zapachem. Filtry wody do dzbanków Dafi potrafią sprawić, że picie wody kranowej będzie dosłownie czystą przyjemnością!

Filtry wody do dzbanków Dafi – jak się to robi?

 

Na początku trzeba oczywiście wyposażyć się w dobrej jakości filtry oraz dostosowany dzbanek. Dafi jest jedną z najlepszych firm, którą bardzo dobrze zna szerokie grono osób korzystających na co dzień z filtrowanej wody. Na początku wodę wystarczy wlać prosto z kranu do otworu wlewającego. Tam Zatrzymuje się ona na części wstępnej i powoli spływa do filtra, w którym dzieje się cała magia. Zamknięte drobinki węgla absorpcyjnego i żywicy jonowymiennej oczyszczają wodę z chloru, pestycydów, metali ciężkich czy herbicydów przywracając jej pierwotny smak i zapach. Dodatkowo woda jest zmiękczona przez co jest idealna aby wlewać ją do innych sprzętów AGD znajdujących się w domu. Następnym krokiem jest swobodne spadanie wody do komory przetrzymującej wodę, z której po przechyleniu dzbanka wlewa się wodę do szklanki.

 

Same dzbanki Dafi mogą mieć różne rozmiary i być zbudowane z różnych materiałów. Wyróżnia się dzbanki Dafi 2, 3 czy nawet 4-ro litrowe zbudowane zarówno z plastiku jak i szkła. Plastik jest tańszy i odporniejszy na upadki jednak wiele osób woli pić wodę ze szkła. Wtedy zakup szklanego dzbanka będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Podsumowanie

 

Oszczędność pieniędzy i dbanie o naturę jednocześnie zawsze mając wodę pod ręką wydaje się być niewykonalne? Wraz z filtrami wody do dzbanków może okazać się to rzeczywistością! Można je zakupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych z produktami typu RTV i AGD.

Share:
-sf.org zobacz https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/